Logo
TR / ENG
Facebook
Twitter
Linkedin
RSS Feed
Site Haritası

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. devamı

Yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması ve hayat geçmesini sağlıyoruz. devamı

Taze ve yenilikçi eğitimlerimizle insan kaynağı gelişimi sağlıyoruz. devamı

Tasarlıyor, yönetiyor ve fasilitasyon hizmeti sağlıyoruz. Konferans ve organizasyonlarınızda... devamı

MDY Eğitimlerimiz

 

Mükemmel Müşteri Deneyimi yaşatmanın önündeki en büyük zorluklardan biri, çalışanların bunu bir bütünlük ve süreklilik çerçevesinde neyi, neden ve nasıl yapacaklarına dair bilgiye sahip olmamalarıdır.
Müşteri Deneyimi Yönetiminde başarılı olmak için kurumunuzdaki her çalışanın şu sorulara net yanıtlarının olması gerekir: “Müşteri deneyimi yönetimi nedir?”, “Müşteri deneyimi yönetimi şirketimiz ve benim için neden önemlidir?”, “Müşteri deneyimi yönetimi konusunda ben ne yapabilirim?”, “Müşteri deneyimi yönetimine benim fonksiyonumun etkisi nedir?”.
Bu sorulara yanıt bulmak için tasarladığımız eğitimlerimizle müşteri deneyimi yönetimi ilkelerinin kurumunuz içinde hayata geçirmenize yardımcı olmayı, her seviyede çalışanlarınıza özel tasarlanmış detaylı, zengin, yaratıcı ve sistematik uygulamalarla desteklemeyi hedefliyoruz.
“Müşteri Deneyiminin Temelleri”, “Çalışanı Etkili Kılma” ve “Her Gün Mükemmellik” ana temalarından oluşan eğitimlerimizi, kurumunuza ve katılımcıların görevlerine özel programlar halinde sunuyoruz.
Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifika Programı ise organizasyonlarında Müşteri Deneyimi stratejilerini oluşturma, tasarlama ve uygulamadan sorumlu profesyoneller için tasarlanmış bir uzmanlık programıdır. MDY (CEM) Sertifikasyon Programına kurumların tüm “Müşteri” odaklı birimlerinde görev alan kişiler katılabilir. Program Müşteri Deneyimi, Müşteri Hizmetleri, Müşteri İlişkileri (CRM), Müşteri Elde Tutma Yönetim, Çağrı Merkezi, Pazarlama, Marka Yönetimi, Sadakat Programları Yönetimi, Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi, Teknik İş Geliştirme, Strateji ve İnovasyon gibi birimlerden tüm seviyelerde görev alan kişilerin katılımına açıktır. MDY (CEM) Sertifikasyon Programı katılımcılara 3 gün süresince, kurumlarında Müşteri Deneyimi Yönetimi Stratejisini nasıl oluşturacaklarını ve bu stratejileri nasıl uygulayacaklarını aktarır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için tıklayın.
Hizmetlerimiz:
İhtiyaçlarınıza doğrultusunda geliştirilmiş eğitim programları ve kurs materyali.
Alanında çok deneyimli, güçlü referanslara sahip eğitmenler.
Eğiticinin eğitimi programları ile iç eğitmenler yetiştirerek kurumunuzun bütçesine katkı.
Yarım gün, tam gün ve iki günlük eğitim programları ile her seviyeden ve fonksiyondan çalışana erişim.
Şirketinizde asli işi Müşteri Deneyimi Yönetimi olanlara yönelik “Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifikasyon Programı”.

Mükemmel Müşteri Deneyimi yaşatmanın önündeki en büyük zorluklardan biri, çalışanların bunu bir bütünlük ve süreklilik çerçevesinde neyi, neden ve nasıl yapacaklarına dair bilgiye sahip olmamalarıdır.

Müşteri Deneyimi Yönetiminde başarılı olmak için kurumunuzdaki her çalışanın şu sorulara net yanıtlarının olması gerekir:

“Müşteri deneyimi yönetimi nedir?”, “Müşteri deneyimi yönetimi şirketimiz ve benim için neden önemlidir?”, “Müşteri deneyimi yönetimi konusunda ben ne yapabilirim?”, “Müşteri deneyimi yönetimine benim fonksiyonumun etkisi nedir?”.

Bu sorulara yanıt bulmak için tasarladığımız eğitimlerimizle müşteri deneyimi yönetimi ilkelerini kurumunuz içinde hayata geçirmenize yardımcı olmayı, her seviyede çalışanlarınıza özel tasarlanmış detaylı, zengin, yaratıcı ve sistematik uygulamalarla desteklemeyi hedefliyoruz.

“Müşteri Deneyiminin Temelleri”, “Çalışanı Etkili Kılma” ve “Her Gün Mükemmellik” ana temalarından oluşan eğitimlerimizi, kurumunuza ve katılımcıların görevlerine özel programlar halinde sunuyoruz.

Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifika Programı

Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifika Programı organizasyonlarında Müşteri Deneyimi stratejilerini oluşturma, tasarlama ve uygulamadan sorumlu profesyoneller için tasarlanmış bir uzmanlık programıdır.

Müşteri Deneyimi Yönetimi (Customer Experience Management - CEM) Sertifikasyon Programına kurumların tüm “Müşteri” odaklı birimlerinde görev alan kişiler katılabilir. Program Müşteri Deneyimi, Müşteri Hizmetleri, Müşteri İlişkileri (CRM), Müşteri Elde Tutma Yönetim, Çağrı Merkezi, Pazarlama, Marka Yönetimi, Sadakat Programları Yönetimi, Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi, Teknik İş Geliştirme, Strateji ve İnovasyon gibi birimlerden tüm seviyelerde görev alan kişilerin katılımına açıktır.

Müşteri Deneyimi Yönetimi (Customer Experience Management - CEM) Sertifikasyon Programı katılımcılara 3 gün süresince, kurumlarında Müşteri Deneyimi Yönetimi Stratejisini nasıl oluşturacaklarını ve bu stratejileri nasıl uygulayacaklarını aktarır. Detaylı Bilgi ve Katılım Koşulları için tıklayın.

 

Müşteri Deneyimi Yönetimi (Customer Experience Management - CEM) Hizmetlerimiz:

 

  • İhtiyaçlarınıza doğrultusunda geliştirilmiş eğitim programları ve kurs materyali.
  • Alanında çok deneyimli, güçlü referanslara sahip eğitmenler.
  • Eğiticinin eğitimi programları ile iç eğitmenler yetiştirerek kurumunuzun bütçesine katkı.
  • Yarım gün, tam gün ve iki günlük eğitim programları ile her seviyeden ve fonksiyondan çalışana erişim.
  • Şirketinizde asli işi Müşteri Deneyimi Yönetimi olanlara yönelik “Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifikasyon Programı”.
Bize Ulaşın

  • Adres: Doğa Meşe Park Sitesi
  • A2-2, Eyüp, İstanbul
  • T: +90 212 322 52 62
Yukarı