Logo
TR / ENG
Facebook
Twitter
Linkedin
RSS Feed
Site Haritası

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. devamı

Yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması ve hayat geçmesini sağlıyoruz. devamı

Taze ve yenilikçi eğitimlerimizle insan kaynağı gelişimi sağlıyoruz. devamı

Tasarlıyor, yönetiyor ve fasilitasyon hizmeti sağlıyoruz. Konferans ve organizasyonlarınızda... devamı

Değiştirmek

Değişimle ilgili çok şey dinlediniz, okudunuz ve izlediniz bugüne kadar. Rekabetten, teknolojiden ve müşteri ihtiyaçlarından kaynaklanan değişim ihtiyaçları sık sık kondu önünüze. Değişmeyenlerin hayatta kalamayacağından, değişimin değişmeyen tek şey olduğundan dem vuran konuşmacılara kulak verdiniz seminerlerde. Şirketlerdeki her yeni yönetici değişimle başlayıp değişimle biten konuşmalar yaptı size. Değişime bir an önce ayak uydurmanız önerildi. Belki de bir yönetici olarak sizdiniz değişim meselesini sık sık çalışanlarının önüne getiren, onları yeni bir yola sokmaya çalışan.

Kişisel olarak da sürekli bir değişim çabası içinde oldunuz belki. Yemek alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalıştınız mesela, ya da sporu hayatınızın düzenli bir parçası haline getirmeye. Yılbaşında bir sürü söz verdiniz kendinize, daha çok okuyacağım, yabancı bir lisan öğreneceğim, daha disiplini çalışacağım, tasarruf yapacağım dediniz kendinize. İradenizi olağanüstü zorladınız ilk başlarda belki ve hatta biraz değişmeyi de başardınız. Peki ya sonrası? Değişebildiniz mi gerçekten?

Eğitimimiz değişim hakkında değil!

Değişimi yeterince dinlediniz, öğrendiniz, denediniz. Değişim çok zor olduğunu, ezici çoğunlukla değişim çabalarının başarızlığa uğradığını artık biliyorsunuz. Biliyorsunuz, insanlar kolay kolay değişmiyorlar.

Eğitimimiz değiştirmek hakkında!

Eğitimimiz size ister bir yönetici, ister bir ebeveyn, ister bir çalışan, isterse de kendi hayatında değişimler hedefleyen bir birey olarak “değiştirmeyi” gerçekten nasıl başarabileceğinizi göstermeyi hedefliyor.

İnsan davranışlarının nasıl değiştirilebildiğine dair son derece pratik yöntemler ve uygulamalarla “değiştirme” becerinizi geliştirmeyi hedefleyen eğitim şu konulara değiniyor.

“İnsanlar neden değişime direnir”, “Gerçek değişim neden sadece düşünerek (bilinçle) değil, hissederek (duyguyla) gerçekleşir?”, “Bilince seslenme şeklimizi nasıl değiştirmeliyiz?”, “Neden nasihatlar işe yaramaz?”, “ Neden değişimin amaçlarını ve nedenlerini tanımlamak gereklidir ama yeterli değildir?”, “Başarılı değişimlerden ne dersler çıkarılabilir?”, “Bu dersler diğer değişim çabalarımıza nasıl adapte edilebilir?”, “Net bir varış noktası değişimi nasıl hızlandırır?”, “Değişimi küçültmek neden büyütmekten daha çok işe yarar?”, “Kritik hamle ne demektir, nasıl belirlenir, nasıl iletilir?”, “İnsanlarla değişim arasında duygusal bağ nasıl kurulur?”

Değiştirecek bir şeyi olanların ve gerçekten bir şeyleri değiştirmek isteyenlerin çok şey öğrenecekleri bir eğitim.

 

Detaylı bilgi için size ulaşalım..

Bize Ulaşın

  • Adres: Doğa Meşe Park Sitesi
  • A2-2, Eyüp, İstanbul
  • T: +90 212 322 52 62
Yukarı