Logo
TR / ENG
Facebook
Twitter
Linkedin
RSS Feed
Site Haritası

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. devamı

Yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması ve hayat geçmesini sağlıyoruz. devamı

Taze ve yenilikçi eğitimlerimizle insan kaynağı gelişimi sağlıyoruz. devamı

Tasarlıyor, yönetiyor ve fasilitasyon hizmeti sağlıyoruz. Konferans ve organizasyonlarınızda... devamı

Bayi Gelişim Programı

Aile Şirketleri Gelişim Modeli

Aile şirketlerinin daha kurumsal ve verimli çalışması için ölçümlenebilir, planlanabilir ve tüm çalışanlarınca sahiplenilecek bir yönetim sistemine sahip olmalarını amaçlamaktadır.

Aile Şirketleri Kurumsallaşması

Bu program işinizin ve ailenizin daha etkin bir üyesi olmanıza yardımcı olacak, aile şirketlerine özgü problemleri derinlemesine ele alacak, kendi aileniz ile ilgili ‘ciddi’ sorunları belki de ilk kez açığa çıkarmanızı sağlayacak, çatışma ve sürtüşmelerle nasıl başedebileceğini gösterecek, güçlü bir yönetim sistemi kurabilmeniz için gerekli çerçeveyi sağlayacak, işin bir sonraki kuşağa devredilmesi için gerekli önkoşulları ve aşamaları tartışacak, aile-dışı yöneticilerden azami yararlanmanın yollarını ele alacak ve sizlerin profesyonel yönetim becerilerini geliştirecektir.

Finans Dünyasına Giriş

Bu programın amacı, mali konularda yeterli bilgi ve tecrübe sahibi olmayan işadamı, yönetici ve yönetici adaylarını mali terminoloji ile tanıştırmak, onlara temel mali tabloları tanıtmak, mali tablo analizi, çalışma sermayesi yönetimi, risk ve risk analizi, mali planlama, bütçe ve denetim konularında ana hatlarıyla onları bilgilendirmektir.

Program ayrıca katılımcılara kendi yaptıkları işlerin mali tablolar üzerindeki etkisini de göstererek kar odaklılıklarını ve iş adamı bakış açılarını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Hedeflerle Yönetim

Bu programın amacı yöneticilerin kurumun belirlediği hedefler ışığında kendilerine ve ekiplerine hedef belirleme bilgi ve becerilerini sağlamaktır. Kurumun tüm birimlerinde yöneticileri aracılığı ile amaç birliği yaratabilmek çok önemlidir. Ancak tüm kurumun her biriminin ayrı ayrı hedeflerini tam olarak yerine getirmesi ile kurum hedeflerine ulaşılabilir.

Bunun için her biri bütünün ayrı birer parçasını temsil eden ekiplerin, kendilerine düşen görevleri bilmesi, dönemsel olarak takibinin yapılması ve bunun yönetilmesi gerekmektedir. Program, yöneticileri kendilerinin ve ekiplerinin hedeflerinin belirlenmesi, uygulanması, takip ve değerlendirilmesi, ve yönetilmesi konularında, katılımcıları vaka, örnek olay ve çalışmalar ile bilgi ve tecrübe sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

 

Detaylı bilgi için size ulaşalım..

Bize Ulaşın

  • Adres: Doğa Meşe Park Sitesi
  • A2-2, Eyüp, İstanbul
  • T: +90 212 322 52 62
Yukarı