Logo
TR / ENG
Facebook
Twitter
Linkedin
RSS Feed
Site Haritası

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. devamı

Yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması ve hayat geçmesini sağlıyoruz. devamı

Taze ve yenilikçi eğitimlerimizle insan kaynağı gelişimi sağlıyoruz. devamı

Tasarlıyor, yönetiyor ve fasilitasyon hizmeti sağlıyoruz. Konferans ve organizasyonlarınızda... devamı

Kaynaklar

Katılımcı Görüşleri

Müşteri Deneyimi Yönetimi Sertifika Programı

“Banka olarak müşterilerimize yaşattığımız deneyimin mükemmelleştirilmesi amacıyla başladığımız “Müşteri Deneyiminde Mükemmellik” programında Özkent & Taysever firması’ndan eğitim ve danışmanlık desteği aldık, alıyoruz. Firmanın konuya metodolojik yaklaşımı, bir çevçeve ve araç seti dahilinde deneyim gibi çok genel bir konuyu dahi alt modüller halinde ölçme,yönetme ve odaklanma noktalarımızı daha somut belirleyerek ilerleme imkanımız oluyor. Programın önemli adımlarından olan müşteri deneyiminde banka genelinde belirlediğimiz iç uzmanlar yetiştirilmesi konusunda ise üç günlük harika sertifikasyon programı (eğitim, çalıştaylardan) faydalandık. Müşteri deneyimine odaklanan firmalara tavsiye ediyorum.”

Murat HÖKE

Müşteri Deneyimi Yönetimi ve İnovasyon Direktörü, TEB

“Programın en önemli özelliği ve faydası herkesin önemi konusunda yüzde yüz hemfikir olduğu müşteri deneyimi kavramını , planlama, uygulama , ölçme fonksiyonları güçlü bir şekilde içeren metodolojik bir yaklaşımla anlatmasıdır. Metodolojisi güçlü olmayan her konu, yüzme bilmeden denizde çırpınarak hayatta kalmaya çalışmaya benzer. Eninde sonunda boğulursunuz”

Kağan PÜRENTEPE

KOBİ Bankacılığı Strateji ve Performans Yönetimi Müdürü, TEB


“Günümüzün savaşı firmalar arası rekabet, müşteri kazanmak ve kazanılan müşteryi elde tutmaktır. Bu savaştan kazanarak çıkmak için müşterilerilerinize mükemmel bir deneyim yaşatmanın, onların hafızalarında pozitif bir şekilde yer edinmenin ne kadar önemli olduğunu, bunun nasıl yapılabileceğini, metodolojisini bu eğitim ile çok iyi bir şeklide öğrendim ve bu sayede yaptığım projeleri farklı bakış açısıyla daha değerlendirmeye başladım. Herkesin bu eğitimi almasını tavsiye ederim. “

Akın SÖYLEMEZ

İnsan Kaynakları Organizasyon, TEB

Bize Ulaşın

  • Adres: Doğa Meşe Park Sitesi
  • A2-2, Eyüp, İstanbul
  • T: +90 212 322 52 62
Yukarı